Skleník se skutečně vyplatí


Jakmile se přiblíží únor, tak ve většině případů už začnou zahradníci pobíhat na svých zahrádkách a pokukují, kde začít. Zvláště když zima byla mírnější a půda již není tolik zmrzlá. Ve skleníku to zkrátka začíná žít plnými doušky. Můžete navézt hnojivo, začít obdělávat půdu a poté si předpěstovat sazeničky. Přirozeně rajčátka, okurky, papriky nebo salátek nesmí chybět na seznamu. Ještě je ale dobré se mít na pozoru, nicméně práce ve skleníku může skutečně začít. V dnešní době si můžete pořídit vysoce kvalitní skleníky, které krásně vytopíte a drží vám i přiměřené teplo.

skleněný skleník

Sklo nebo polykarbonát

V současné době se dá říci, že je nabídka skleníků poměrně rozsáhlá, ale přece jenom i při samotném výběru je třeba se mít na pozoru. Pokud je cenová relace nízká, tak byste neměli začít jásat, ale přečíst si například recenze na samotný skleník. Může se jednat o takový, který nebude vyrobený z dostatečně odpovídajícího kvalitního materiálu a to se poté odrazí i na levnější prodejní ceně. Nicméně i kvalitní skleník můžete zakoupit levně, zvláště pokud budete sledovat například slevy nebo akce. V současné době si můžete vybrat, i jakou budete chtít výplň. Klasika je sklo, ale ani modernější polykarbonát vás nezklame. Skleník polykarbonátový má rovněž i své výhody a zvláště se jedná o lehčí materiál, který oceníte při stavbě.

skleník z polykarbonátu

Je polykarbonát bezpečný?

Pokud se rozhodnete pro polykarbonátový skleník z naší výroby, tak vám garantujeme vysokou kvalitu. Navíc skleníky mají bytelnou kvalitní pozinkovanou konstrukci a samozřejmě i rozměrovou variabilitu. Polykarbonátové výplně jsou s bočními výztuhami o tloušťce 6 mm. Přirozeně každý skleník má odpovídající počet oken i dveří, což je podle velikosti odlišné. Stěny, které jsou tvořeny z polykarbonátové výplně, jsou vysoce odolné proti nárazům. Jednoduše vaše investice do našich polykarbonátových skleníků se vyplatí.