Jedete na dovolenou?


Parkování na letišti vás může vyjít pěkně draho
Chystáte se na dovolenou, cestovní horečka u vás doma vrcholí, a vy přemýšlíte, co ještě musíte stihnout před odjezdem zařídit a hlavně co všechno musíte ještě zabalit. Pokud jedete s dětmi, máte starostí nad hlavu. Většinou je bydlení na dovolenou v režii žen, protože muži často na něco důležitého zapomenou. Hlavně je nutné zkontrolovat doklady pro všechny členy rodiny, letenky a peníze. Bez toho se nemůžete hnout z domu. Všechno ostatní si můžete koupit na místě, pokud byste zapomněli třeba žabky nebo lehátko do vody.

parkování letiště

Odjezd na dovolenou bývá většinou hektický, a tak je potřeba všechno plánovat předem, aby se snížilo riziko, že opravdu na něco zapomenete. Jsou věci, které můžete vyřešit na dovolené, ale bez dokladů se dostanete do pořádného maléru. Proto raději všechno kontrolujte dvakrát. Pokud už se podařilo a vás už čeká jen cesta na letiště, promyslete si předem, jestli na něj pojedete svým autem nebo to raději vzdáte.

odletová cedule

Parkování na letišti je často zážitek jen pro silné jedince. Nedostatek parkovacích míst, zmatky při příjezdu a vysoké ceny za parkování jsou důvodem, proč mnoho lidí využívá servis přistavení vozu ZDARMA i na letiště Václava Havla Autopujcona-milan. Naše autopůjčovna vám auto přistaví kamkoliv budete potřebovat, a to právě i sem. Je mnohem levnější si nechat přistavit naše vypůjčené auto a využít ho třeba jenom na přejezd z letiště domů, než platit stání na týden či dva a riskovat, že se vrátíte k poškozenému vozidlu. Jak jistě víte, někteří lidé neumí parkovat, a tak to může být vidět i na vašem vozidle. Mnohem větší problém by to byl, kdyby šlo o někoho ze zahraničí. Tyto starosti vám odpadnou, pokud si vypůjčíte naše auto. Na výběr máte starší i nové modely vozidel Škoda, která jsou velice populární mezi českými řidiči.