Na změnu není pozdě


Nechuť chodit do práce zažívá snad každý alespoň občas. Velký problém je, když k tomu máte důvod, a navíc dlouhodobě. Šikana na pracovišti, rodinné potíže nebo nemožnost mít alespoň v nutných případech home office je pro část lidí důvod, proč vážně uvažují o změně povolání. Ne vždycky je to ale tak jednoduché. Lidé mívají hypotéky a musí mít stabilní příjem, který jim zajistí, že své závazky budou moct včas a řádně plnit.

program kódování

Problematická změna povolání bývá často i u starších lidí, kteří už pro spoustu firem nejsou žádanými zaměstnanci, ale kteří mají stále co nabídnout a do důchodu mají daleko. Ať už chcete změnit práci z jakéhokoliv důvodu, nebojte se toho. Ideální postup je takový, že si vyberete novou práci, která by se vám líbila a jednoduše podáte výpověď. Že to není tak snadné? Chcete úplně změnit obor, pro který nemáte žádné předpoklady v podobě praxe nebo vzdělání? Tak si udělejte kurzy IT pro začátečníky. Na výběr je jich hned několik.

Nejsou jen pro mladé
Celá řada starších lidí je přesvědčena, že už je na změnu práce pozdě. Tak to ale není. Kurzy a rekvalifikační kurzy si dělají lidé i v pokročilejším věku. Nikdy nevíme co nám život přinese. Není ale potřeba se čehokoliv bát. Kurzy jsou nastavené tak, aby je zvládl úplně každý – i ten, kdo zná počítač jen okrajově. S námi se naučíte vytvářet kvalitní aplikace, uživatelsky přívětivá prostředí, budete testovat aplikace, zkrátka to svoje si najdete velmi rychle.

programování notebook

Kdy?
Můžete si vybrat ze dvou variant – z prezenčního kurzu nebo z kurzu online. Pro mnoho lidí je problém do kurzu chodit osobně, proto jsme zavedli i online kurz. Mnoho kurzů probíhá večer, protože je absolvují i lidé, kteří zatím chodí do svého stávajícího zaměstnání a jindy by neměli čas. S námi se domluvíte na čemkoliv. Zapište se k nám a pošlete svou kariéru vzhrůru.