Na nákup jen s taškou s potiskem


Také patříte k lidem, co častokrát zapomenou doma nákupní tašku a vypraví se do města, načež u pokladny v obchodě zbytečně utrácí peníze za igelitku, aby do ní umístili to, co právě nakoupili? Nebylo by lepší mít stále u sebe plátěnou tašku, kterou jednoduše strčíte do kabelky, kufříku, batohu nebo kapsy u bundy a nakupovat opravdu jen to, co skutečně potřebujete?

žena u pokladny

Pořiďte si tašek víc – nákupní textilní tašky se vyrábí v krásných výrazných barvách. Toho lze mistrně využít i v podobě módního doplňku, protože nákupní vak je poměrně velkou barevnou plochou a skvěle doplní vaše kalhoty, sukni, tričko i mikinu. Sázejte na barevné kontrasty, budete ihned středem pozornosti, ovšem v pozitivním slova smyslu. Lidé velmi dobře podvědomě vnímají, jak zajímavý je pohled na modré rifle a růžovou tašku, zatímco v davu spíše přehlédnou postavu v šedém obleku s černou nebo tmavě šedou kabelou, která připomíná myš mezi odpadky na skládce.

nákupní vozík a tašky

Inspirujte potiskem ostatní – jakmile máte doma reklamní tašky s potiskem, máte v ruce obrovskou zbraň. Nezapomínejte, že například v druhé světové válce se neválčilo jen kulomety a kanóny, ale i shazovanými letáky z letadel, anebo odbojovou činností v podobě sabotáží a mimo jiné i předáváním důležitých informací a depeší. Potisk na nákupním zavazadle může oslovovat individuálně i hromadně, předávat lidem důležité novinky například z oblasti zdravé výživy, ochrany přírody, mezilidských vztahů včetně přístupu k dětem a zvířatům, oborových informací z průmyslu, zemědělství či zdravotnictví a mnoha dalších odvětví.

Druh potisku – na taškách se nejvíce uplatní jednobarevný či vícebarevný sítotisk, ale lze je využít i pro digitální tisk v mnoha barvách pro fotografie ve vysokém rozlišení. Tím pádem máte k dispozici i zajímavé řešení v uměleckém duchu pro zkrášlení vaší garderoby například květinovými motivy, přírodními panoramaty, ovocnými plody atd.