Luxusní bazény


Poměrně nedávno jsem se vdala a společně s manželem jsme si pořídili pěkný baráček se zahradou. Budovali jsme své hnízdečko lásky, a protože oba rádi plaveme a máme rádi vodu, a hlavně během slunného léta, rozhodli jsme se, že si pořídíme bazén. Projížděli jsme různé firmy na trhu, až jsme narazili na firmu Gluc PBS s.r.o. Teda skvělé! Firma Gluc PBS s.r.o. nabízí přesně to, co jsme hledali. Kvalitní materiál, kvalitní servis a montáž. Doprava a veškeré jednání je také naprosto v pořádku. Bazény jsou kvalitní. Jsou vyrobené z kvalitního materiálu a jednání s firmou pecka! Obdélníkové bazény, oválné bazény, zaoblené bazény, bazénové sety, bazénová příslušenství. Možnosti sladkovodních bazénů i bazénů se slanou vodou.

bazén žena relax

A ten peckovní výběr! Prostě nádhera. Super je například Kruhový přelivový vířivý bazén Florida. Jedná se o přelivový bazén, který má vlnové schody. Součástí bazénu je i LED světlo s 252 barvami. Dá se říct, že se jedná o vířivku a bazén v jednom. Jaká romantika! Teplota vody je snadno nastavitelná skrz tepelné čerpadlo, a tak si teplotu vody lze zcela přizpůsobit. Bazénové sety jsou komplet, tvarů je více. A co barva? Modrá, bílá, béžová anebo i kombinace barev.

relax u bazénu

K plastovému bazénu do země https://www.bazenygluc.cz/ je možné doobjednat osvětlení, schody, žebříky, protiproudy, tepelné výměníky, různá zastřešení a mnoho dalšího. Firma Firma Gluc PBS s.r.o. je velmi přátelská, kreativní a se vším ohledně bazénů poradí. Zastřešení? Je zde hned několik možností. Schody do bazénů? zde rovněž firma Firma Gluc PBS s.r.o. nabízí hned několik možností. Rozměry bazénů? Firma Firma Gluc PBS s.r.o. nabízí i menší bazénky s hloubkou 1,2 metrů anebo i širší a delší bazény s hloubkou 1,5 metrů. Firma Firma Gluc PBS s.r.o. doopravdy nabízí širokou škálu bazénů a příslušenství včetně kvalitního servisu a montáží. Mohu říct, že jsme spokojeni. Doporučujeme!