Vybíráte si telefon?


Na trhu je spousta telefonů, ze kterých si můžete vybrat tak, který vám bude vyhovovat ze všech nejvíc. Můžete si vybrat i z několika modelů světoznámého výrobce telefonů – Applu. Jeho telefony jsou dnes už legendární, a patří mezi špičku. Jsou velice populární pro svůj uzavřený operační systém, který do telefonu nevpustí kdejaký podvodný software. Když k tomu přičtete minimalistický design, má spousta lidí jasno, a vyberou si iPhone.

Jeho cena je vyšší
Části lidí odrazuje od koupě iPhonu jeho vyšší cena. Špičkové modely s nejvyšší pamětí se prodávají okolo 50 tisíc korun, ale ty nejlevnější už koupíte pod 20 tisíc. Záleží jaký model budete chtít nebo potřebovat. Pro běžného uživatele stačí bohatě ten levnější. Mnoho prodejců telefonů nabízí i pronájem iPhonů, ovšem je na každém, zda je tento produkt vhodný i pro ně.

bezdrátová nabíječka

V krabičce s iPhonem jste dřív našli obyčejná drátová sluchátka a nabíječku. Apple nejprve odebral sluchátka, a později dokonce i nabíječku. Vysvětluje to tím, že musí podporovat ekologii, a většina lidí kteří si iPhone kupují, přechází ze staršího modelu, takže nabíječku už doma mají. V případě že ale kupují první model a nebo přechází z iPhonu starého třeba 10 let, nabíječku sice mají, ale nebude pasovat do nového konektoru. V každém případě si pak každý musí nabíječku koupit.

nabíjení iphone

Existuje klasická nabíječka iPhone Ipouzdro, která se zasouvá do zásuvky, ale mnoho uživatelů iPhonu nabíjí telefon a zároveň ho používají. Vzhledem k tomu že kabel je krátký, často se koncovka zlomí a tak zase potřebujete další nabíječku. Většina uživatelů už se poohlíží po novince, a tou je bezdrátová nabíječka, která vám nabije telefon pouze tím, že ho položíte na nabíjecí podložku. Tato nabíječka nabíjí telefon rychleji než klasická, a i proto si ji tolik lidí kupuje. Vyberte si z širokého příslušenství pro váš telefon.