S jakými potravinami na erekci předejdete problémům


Mužský penis je skutečně přírodní úkaz a mnoho žen vzrušuje už jen samotný pohled na jeho postupné zvětšování. V tu chvíli jeho majitele totiž provází sexuální vzrušení, nárůst sexuální energie, a přirozenou touhou každé plodné ženy je pohlavní spojení a současně duchovní propojení dvou milujících se bytostí. Je to nepopsatelně krásný zážitek, který je nesmírně obtížné popsat slovy, a musíte jej prožít, abyste pochopili, o čem je řeč.

cibule a česnek

Jenže ne vždy se daří tu ohebnou hadičku v rozkroku rozpohybovat, jak bychom si přáli. Jakmile se tvorba erekce zastaví, přichází pocit rozčarování a zamýšlíme se nad tím, co dál, a kde jsme udělali chybu. Tehdy je ale poměrně pozdě, protože čím dříve si uvědomíte, že je třeba jít cestou prevence, tím lépe. Jde tu zejména o vhodné potraviny na erekci, s nimiž lze docílit sexuálních radovánek i v pokročilém věku.

zelenina v míse

Zelenina a ovoce – to je základna pyramidy vašeho jídelníčku. Dopřejte si zeleninu tepelně upravenou i čerstvou a nezapomínejte také na syrovou cibuli, zelí, červenou řepu a česnek. Obsahují mnoho organické síry, potřebné pro zdravou prostatu, ale musíte je konzumovat opravdu syrové.

Luštěniny – střídejte mezi sebou všechny druhy luštěnin a hlavně je správně připravujte, u některých je zásadní namáčení a vaření v nové vodě. Vyzkoušejte i Tempeh (třeba smažený), je to fermentovaná sója, a ta je velmi zdravá, ale pouze fermentovaná.

Ořechy – víte, kolik existuje druhů ořechů? Nasypejte je do misky a chroupejte namísto průmyslově vyráběných pochutin z nezdravé bílé mouky a bílého cukru.

Celá obilná zrna – mouka umletá z celých obilných zrn je výživnější a zdravější, než ta bílá, protože obsahuje vlákninu a dostatek stopových prvků a minerálů.

Adaptogeny – jsou to sice jen potravinové doplňky, ale doporučujeme je do stravy zařadit, protože udržují potřebnou hormonální rovnováhu, bojují proti následkům stresu a zvyšují hladinu testosteronu.