Kdo vám postaví dům?


Bydlení v domě má mnoho předností, pro které jsou domy vyhledávanější než byty. Někomu sice stačí k životu menší prostor, ale u bytu člověk většinou nemá zahradu, a leckdy ani balkon. Zejména pro děti je pohodlnější život v domě, a pokud má někdo možnost vybrat si, v naprosté většině případů si zvolí právě dům. Jestli se zrovna ocitáte ve fázi rozhodování mezi bytem a domem, možná vám pomůže se rozhodnout naše nabídka domů.

klíč k domu

Stavíme bungalovy i patrové domy, a mezi naše nejpopulárnější domy patří bungalovy. Připravili jsme pro klienty spoustu typových projektů domů, ze kterých si mohou vybírat. Všechny naše projekty odpovídají současným trendům v oblasti bydlení a splní očekávání i těch nejnáročnějších klientů. Pokud chcete dům na klíč Enerdomy, jsme sázka na jistotu. Stavíme domy po celé zemi, a mezi naše klienty patří i několik známých tváří.

bungalov dům

Proč si vybrat nás
V dnešní době existují tisíce různých firem, protože podnikat se dá v lecčem, a podnikat mohou úplně všichni. Problém je v tom, že mnohé firmy s vámi sepíší smlouvu, vezmou si zálohu, a firma se rozplyne jako pára nad hrncem, a s ní i vaše sny o vlastním domě.

  • Je potřeba si o každé firmě zjistit všechny dostupné informace – jaká je její bonita, jak dostává svým závazkům, jaká je kvalita její práce a podobně. Určitě není dobré podepsat smlouvu s první firmou, kterou vám vyhledávač nabídne.

Dnes není snadné najít spolehlivou firmu, která odvádí ve všech směrech kvalitní práci, a která splní svoje sliby. Pro nás je důležité abychom dodali klientům jejich domy ve sjednaném termínu. U nás si můžete být jisti, že uděláme maximum pro to, abyste dostali klíče od domu, kdy je dostat máte. Navíc pro vás máme bonus v podobě kontrol staveb. Kdykoliv si můžete přijít zkontrolovat jak práce pokračují, a díky tomu budete vědět kdy si můžete začít balit.