Jdeme si půjčit


Zcela jistě jste již někdy něco o půjčkách slyšeli nebo četli. Určitě si nepůjdete půjčit peníze jen tak, na blind, jak se říká. Takže asi víte, co vás čeká a nemine. Jen si to musíte přímo u budoucího věřitele všechno upřesnit. A vydáte se do banky.

Pokud vás to všechno ještě neodradilo, budou po vás asi chtít peníze. Cože? Jdete si přece půjčit vy od nich!! Ano, to je fakt, ale také je fakt, že některé banky a je jich většina chtějí poplatek za to, že se začnou vůbec žádostí zabývat. Zdůvodňují to tím, že se některý zaměstnanec musí podívat do rejstříků a jiný zase vypočítat procenta, výše měsíčních splátek a tak dále. Nu, pravda to je, ale za tak vysoký poplatek jako dáte…

bankovky

Nuže, pak se jim asi nebude líbit potvrzení o příjmu. Nemyslím jako takové vzhledově, ale jeho výše. Oni totiž musí spočítat děti, všechno, co platíte, nájem, elektřinu, další případnou půjčku, a nakonec jim podle toho vyjde, že můžete měsíčně splácet nejvýše dvacet čtyři koruny. Půjčí vám tedy pětistovku na rok, za kterou pak zaplatíte šest tisíc. Dále se jim nelíbí…

euro bankovka

Ale to už toho asi máte dost, co? A nechcete to raději zkusit jinde? Potvrzení, které jste potřebovali vyhoďte do papírového odpadu a zkuste americkou hypotéku bez doložení příjmu. Hned jakmile se jen seznámíte se začátkem celého procesu půjčování, který může trvat až celý den, ano čtete dobře, jeden den, pochopíte, že tady se hraje poněkud jiná hra než ve všech bankách dohromady. Tak za prvé tu po vás nikdo nechce žádné peníze předem. Také se tu nějak moc nepapíruje, občanka plus jiný doklad a jdeme na to.

Věřte nebo ne, pokud splníte, co od vás chtějí a podepíšete smlouvu, máte peníze během hodiny na účtu. Maximálně do večera, když se něco nedaří. A to už je co říci, Zde se totiž na rychlost hraje především. Tady vědí, že klient čekat nechce a nebude. Takže také podle toho jednají.