Instalatérské práce na chalupě nechte na profesionálech


Vlastníte rekreační nemovitost, která vyžaduje stavební zásah a alespoň částečnou rekonstrukci? Bude zapotřebí vyměnit okna, vybourat některé příčky, zhotovit nové podlahy, a při té příležitosti nechat nainstalovat podlahové vytápění? Máte k dispozici krb, který je možno připojit přes výměník k topné soustavě v podlaze? Pak oslovte specializovanou instalatérskou firmu, která vám sice nevymění okna, ale s podlahovým topením si nepochybně poradí. A můžete jí zadat i komplexní rekonstrukci koupelny.

instalatérské práce

Instalatéři zajistí i rekonstrukci koupelny

Organizovali jste někdy nějakou komplikovanou akci, kde do hry vstupovalo více faktorů, a vy jste museli zajistit, aby vše na sebe plynule http://forum.finexpert.e15.cz/viewtopic.php%3Ff%3D334%26t%3D1214973 navazovalo? Například vodáckou výpravu, kde máte na starosti odvoz plavidel, pronájem vodáckého vybavení a sestavení programu pro všechny účastníky včetně přepravy osob? Pak byste mohli pochopit, jak náročné je z organizačního hlediska zajistit i rekonstrukci koupelny. Tam totiž na sebe navazuje také řada činností, jako jsou rozvody pitné vody, rozvody odpadu, obkladačské a zednické práce, montáž a zprovoznění vodovodních baterií, instalace umyvadla, vany, sprchového koutu, elektroinstalace atd.

vodovodní kohoutek

Nechcete-li investovat a platit nehorázné sumy velkým stavebním společnostem, a chcete naopak využít služeb jednotlivých řemeslníků, pak musíte jednotlivé práce koordinovat, a to je pro amatéra někdy tvrdý oříšek. Mnohem snazší je zadat práci instalatérské firmě, která s těmito řemeslníky spolupracuje, a kde neživíte žádné nadbytečné administrativní síly. Instalatéři z Prahy se zkrátka postarají o to, aby vaše koupelna získala nový kabát co nejlevněji, a zároveň s precizně odvedenou prací. A možná, že se při té příležitosti vymění i vodovodní rozvody v kuchyni včetně nové baterie, a spolu s tím půjde i o výměnu odpadového potrubí.