Hotové liquidy značky Emporio si zamilujete


Hotových náplní je na trhu celá řada. Je spousta značek liquidů, které si můžete sami namíchat. Různé shake and vape či aromata, z kterých si namícháte liquid dle své chuti a dle své síly nikotinu. Takové míchání má nesporné výhody. Můžete si namíchat liquid přesně dle své chuti a vlastní míchání vás vyjde levněji. Přesto spousta lidí preferuje hotové liquidy. Některé jsou navíc cenově velmi výhodné. Které to jsou? Například liquidy značky EMPORIO E-cigo. Emporio je česká značka, která se soustředí především na hotové liquidy. Kromě nich nabízí i příchutě, abyste si mohli namíchat své vlastní liquidy, ovšem hotové liquidy jsou stále jejich priorita.

vapování

Tato značka vám nabízí mnoho nejrůznějších příchutí. Tabákové, jak čisté, tak doplněné o další složky, jako třeba vanilka nebo karamel. Dále najdete v nabídce velký výběr ovocných příchutí. Borůvka, broskev, jahoda, lesní plody nebo třeba meloun. Kromě toho nabízí také dezertové příchutě, jako třeba italský dezert cannoli, malinovo-jahodový krém nebo citrónový dort. Emporio nabízí náplně s klasickým nikotinem v libovolné síle, od 3 mg až po 18 mg. V nabídce jsou samozřejmě také beznikotinové varianty. Kroě klasického nikotinu nabízí i verze s nikotinovou solí, které jsou ve dvou verzích nikotinu.

vaping

Klasické náplně pak mají poměr 50/50 PG VG. V nabídce jsou ale také náplně s vyšším obsahem VG, které jsou vhodné pro vapování DL. Klasické 50/50 jsou pak vhodné pro vapování MTL, a jsou vhodné do většiny podů. U některých náplní je problém, že díky méně výrazné chuti nejsou v podech čitelné a chuť není příliš povedená. Toho se u značky Emporio nemusíte bát. Koncentrace je natolik silná, že nebudete mít problém si vychutnat jakoukoliv chuť v jakémkoliv zařízení. Náplně kladou důraz spíše na přirozené vykreslení chuti, než na přehnanou sladkost.