Dopřejte si luxus


Menstruace je vysoce individuální věc. Zatímco jedna žena má bolesti břicha už několik dní před ní, ta šťastnější část žen o menstruaci ani neví. Faktem je že mnoho žen trápí velké bolesti břicha, které jí znepříjemňují život. Věděly jste, že tyto bolesti mohou být způsobeny používáním tamponů? Naše těla se mění a co vám nevadilo před pár lety, může tělo nyní odmítat. A právě tampony jsou toho zářným příkladem. Jak mnoho žen uvedlo, jakmile přešly na používání vložek nebo třeba kalíšku, bolesti se zmírnily nebo dokonce zcela ustaly.

žena prádlo

Na trh se k nám před pár lety dostaly menstruační kalhotky z nanovláken myfemini.cz, které jsou ušity přímo ženám na tělo. Vyrábí se v mnoha střizích, takže můžete obléknout nejen klasický střih a nebo kalhotky s vysokým pasem, ale i tanga a brazilky. Díky většímu výběru menstruačních kalhotek se můžete cítit dobře i během menstruace. A proč je vlastně vyzkoušet?

žena tampon

Zatímco vložky i tampony obsahují spoustu chemie a uvolňují je do těla, kalhotky jsou ušité z látky, která je speciálně vyvinutá pro pohlcování tekutiny, takže nehrozí že by byly zdraví nebezpečné. Kalhotky se nosí místo těch normálních, takže jsou ideální volbou pro slečny, které dostaly svou první menstruaci. Chválí si je ženy napříč věkovými kategoriemi, protože jsou pohodlné, komfortní a velice diskrétní.

Díky kalhotkám se budete cit naprosto chráněná před protečením a budete je moct v pohodě nosit i na spaní nebo na sport. Nemusíte tak hledat náhradní řešení a bát se že kalhotky nevydrží co by měly. Vyzkoušejte svoje první menstruační kalhotky, které můžete pořídit i za zvýhodněnou slevu. Navíc pravidelně pořádáme výprodeje, takže můžete ušetřit spoustu peněz. Dopřejte svému tělu to nejlepší i během menstruace, protože si to zaslouží a vrátí vám to v podobě intimního zdraví, se kterým má řada žen problém.