Design v okolí domu


V okolí domu mívají lidé ploty. Chtějí tak oddělit svůj pozemek od ostatních. Zároveň díky plotu můžete mít vyšší soukromí a také více ochráníte majetek před nezvanými hosty. Můžete si vybrat z mnoha druhů plotů. Velmi populární je pletivo, protože je levné a jeho montáž je rychlá. Nehodí se ale všude, je to spíš plot vhodný do zahrady nebo do sadu. Pokud vám jde o plot k vaší novostavbě, asi spíše oceníte i moderní ploty, mezi které se řadí plot z betonových dílců.

dřevěný plot

Betonové ploty jsou velmi populární, protože vypadají velice dobře. Dávno nejede o ošklivé betonové obdélníky, ale dnes je na výběr z mnoha barevných variant, které je možno doplnit třeba dřevěným vkladem. Betonový plot si vybírají lidé kteří hledají bezúdržbové řešení pro svůj pozemek, a kteří chtějí mít větší soukromí. Betonový plot vám toto všechno dopřeje. Vyberte si z širokého sortimentu a nechte si zpracovat cenovou nabídku od více firem. Díky tomu se dostanete ma nižší cenu. Budete tak mít nový betonový plot – cena Montazmpc bude příznivější a budete mít zase o něco hezčí dům a jeho okolí.

Mnoho lidí si dnes dává tu práci že si opravdu vyhrají s výběrem materiálů a barev na fasádu, na chodníky okolo domu a podobně. Chtějí mít hezké domy nejen uvnitř, ale i navenek. Špatně zvolený typ plotu dokáže pokazit celkový dojem z domu. Výběr plotu by neměl uspěchat nikdo, ani ten kdo hledá plot ke staré vile.

starý plot

Jestli chcete mít plot o který se nemusíte starat, vyhněte se dřevěnému plotu. Vypadá sice krásně, ale bohužel je nutné dřevo čas od času přetřít nebo přelakovat. Jeho zase práce navíc, která může být zejména ve vyšším věku nebezpečná, protože pokud máte vysoký plot, nemine vás natírání plotu z žebříku. Investujte raději do plotu který budete muset maximálně opláchnout vodou z hadice. Je to jednoduché, rychlé a bez problémů.