Práce uklízeček.


Už jste někdy přemýšleli nad prací uklízečky, která pracuje ve firmy, kde se uklízejí velké prostorné kanceláře, drahé vily a významné prostory? Říkáte, že je to pod vaši úroveň. Není to tak, za práci uklízečky se nikdo nemusí stydět. Není to nejlépe placená práce, ale spousta lidí a firem by se bez takových lidí nikdy neobešli. Je to těžká práce, protože je na ní kladen velký důraz. Práce se projeví na spokojenosti zákazníku a na dalších zakázkách. Proto ji musí každá osoba, která je najata na tento post, vykonávat zodpovědně a s kuráží. Přece jenom to není jednoduchá práce.

úklid kanceláří

Začínáte brzo ráno, protože některé firmy vyžadují úklid, ještě než začnou fungovat, a když se začíná například na sedmou hodinu, vaše pracovní doba začíná daleko dříve. Může se jednat například už o hodinu pátou nebo šestou. Což je podstatně dost brzo. Mezi tím můžete přejet na další a další pracoviště podle toho kolik jich daný den máte naplánovaných. Úklid kanceláří zahrnuje veškeré práce, které máte s danou firmou sepsané a domluvené. Ve většině případů se jedná o úklid všech podlahových prostorů, ať už je na zemi omyvatelný povrch h nebo koberce. Koberce musíte vysát a omyvatelné plochy zamést a potom umýt, aby byli čisté.

úklid kanceláří

Pak se jedná o vynesení všech odpadkových košů, které jsou v kancelářích. Což bude as spousty, protože u každého stolu bývá alespoň jeden odpadkový koš. V některých nemusí být nic, ale v jiných může být spousta odpadků. Dále se jedná o úklid společenských místností, jako jsou kuchyňské a sociální prostory nebo místa pro společné schůze pro určitá jednání. Všechno musí být čisté a hygienicky ošetřené. Například takové toalety a místo u umyvadel musí být čistý. Úklid kanceláří je proto dost náročný a nemohla by ho dělat pouze jedna osoba, většinou je na kancelář povolán hned celý úklidový tým, který je rozdělen a každý má za úkol úklid něčeho jiného. Vzájemně se doplňují a zajistí komplexní práci.