Malá kabelka


Já si myslím, že je opravdu hodně žen, které opravdu zbožňují kabelky. A to bych nebyla já, abych taky neměla ráda různé kabelky. Není to ale jenom o kabelkách, protože když třeba řeknu před svým partnerem, že bych potřebovala už zase novou kabelku, tak on vždycky na mě kouká a ptá se mě, proč chci další kabelku, když jich mám doma asi deset. Tohle je sice pravda, že mám doma opravdu hodně kabelek a že mám takovou malou výstavu kabelek, jenomže já jsem chtěla jít se svou kamarádkou a také dávnou spolužačkou ze základní školy do divadla a samozřejmě, že přece tam nemůžu jít, když jsem tam už měla asi pětkrát jednu starou kabelku a takové malé psaníčko.

Doma mám hodně kabelek.

Chtěla jsem nějaké nové psaníčko. A tak jsem partnerovi řekla, jestli třeba se mnou nezajde někam do obchodu, že si potom automaticky také zajdeme třeba na dobrý oběd anebo rovnou už i na večeři. A partner si tedy jenom si povzdechl a řekl, že když potřebuji novou kabelku psaníčko, že by tedy vyhoví, ale že potom už celý rok mi nekoupí žádnou kabelku, ani malé psaníčko. Tak jsem partnerovi řekla, že s tím souhlasím. Protože ho samozřejmě nechci vůbec naštvat. Navíc je opravdu zajímavé, proč my ženy vlastně chceme mít stále nové kabelky a je úplně jedno, jestli je to veliká kabelka anebo malé psaníčko. Psaníčka mám také ráda, že jsou velice skladná. Třeba když někam jdu, tak si klidně vezmu i velikou kabelku a dám do ní právě psaníčko.

Malé kabelky jsou praktické.

A tohle je hlavně pro případ nouze. Kdybych potom se rozhodla, že někam půjdu. Tak velkou kabelku nechám někde pod dekou v autě a vzala bych si s sebou jenom malou kabelku a neboli takové malé psaníčko. A nosíte také psaníčko? Protože jsem se dozvěděla, že některé ženy vůbec psaníčko ani nepoužívají. Také ale hlavně dbejte na kvalitní materiál. Já dávám přednost kůži a pevným materiálům.