Do kontejneru uložíte vybavení domu před rekonstrukcí


Rekonstrukce rodinného domu či rekreační chaty bývá akcí na několik týdnů a v této době se objekt mění ve staveniště. Probíhá tu čilý stavební ruch, naleznete tu zedníky, sádrokartonáře, obkladače, podlaháře, instalatéry, elektrikáře, malíře a některé další profese. Každý řemeslník si hledí svého a soustředí se na pracovní výkon tak, aby proběhl zdárně a precizně. Po dobu pracovní činnosti se také předpokládá, že bude pracovní prostor zcela vyklizený a připravený pro pracovní výkon, řemeslníci vám nebudou překračovat do igelitu zabalené koberce a nebudou neustále přesouvat z místa na místo šatní skříň, která by tu očividně překážela. Bude nutné všechny předměty z interiéru odstranit. Ale kam, když nemáte nikde tolik volného místa?

plavba lodi s kontejnery

Vynést nábytek a koberce před dům na zahradu a přikrýt igelitem? Pro jeden den či jediný víkend budiž, ale na měsíc? Co když vám něco namokne a navlhne, nebo co když někdo něco odcizí? Anebo to poškodí silný vítr či letní slunce? Pro tyto případy tu máme k dispozici pronájem malého skladu z Prahy. Co tím máme na mysli?

vlak s kontejnery

Skladové kontejnery jsou ocelové krabice, v nichž se přepravuje zboží na lodích, po železnici, nebo kamionovou dopravou. Každá z krabic měří na délku šest nebo dvanáct metrů a má v průřezu dva a půl metru na výšku i šířku. Do menšího kontejneru se vám vejde zhruba obsah dvoupokojového bytu bez kuchyňské linky, a pokud si proměříte přibližný objem předmětů, snadno pak odhadnete, kolik kontejnerů budete potřebovat.

Skladový kontejner vám přistaví na zahradu třeba přímo před vchod do domu a vy se pak už staráte jen o přemístění věcí z domu do plechového monstra. Kontejnery mají uzavíratelná a uzamykatelná vrata a chrání uložené věci před zničením i krádeží velmi spolehlivě. Je to jedno z mála rychlých a efektivních řešení, jak mít po dobu rekonstrukce své věci přímo u sebe, aniž byste museli kvůli každé maličkosti cestovat kilometry daleko do nějakého externího skladu.