Díky ní se nepoškodí


Zasílání balíčků je pro někoho činností kterou provádí denně v rámci své podnikatelské činnosti. Někdo občas pošle balíček třeba rodině nebo někomu kdo si koupí třeba nepožívané nádobí, které je majiteli škoda vyhodit. Pokud patříte mezi lidi kteří zásilky posílají i denně, je potřeba se na to pečlivě připravit, protože balení zásilek je zdlouhavý proces, který vás může stát i nervy. Často se totiž stává že balíček zabalíte sebelíp, ale nakonec jeho obsah stejně přijde rozbitý.

bublinková folie

Měkké zásilky se balí nejlépe
Je jasné že produkty, které se jen tak nedají rozbít, se balí snadno. Stačí je většinou jen zabalit třeba do starých novin nebo jakéhokoliv jiného papíru a vložit do obálky nebo krabice, a poslat. Největší problémy jsou s balíčky, jejichž obsahy jsou křehké. Většinou je řeč o sklu a porcelánu nebo třeba o špercích, protože přepravci si většinou hlavu nelámou s tím jak se k balíčku chovají. Mezi obyvatele unikla spousta tajně pořízených nahrávek, kde jsou přistiženi různí doručovatelé vícero společností, jak do balíčků kopou nebo s nimi hází. Je jasné že takové chování nepřežije ani sebelíp zabalený balíček.

Jestli chcete udělat maximum pro to abyste balíček doručili v pořádku, je ideální zboží vyplnit v krabici tak aby se nemohlo pohnout. K tomuto účelu slouží zmačkané noviny nebo letáky, ale také výplňové či nafukovací polštářky. Ty zamezí pohybu zboží a zvýší se díky tomu šance na bezproblémové doručení.

balení do folie

Křehké zboží je nejlepší obalit bublinovou folií, která je měkká a díky ní o sebe nebudou jednotlivé položky bouchat. Zajímá vás kde probíhá prodej bublinkové folie? U nás najdete spoustu obalového materiálu, a to i ekologického, který vám pomůže zvýšit bezpečnost přepravovaných položek. Balte svoje balíčky co nejlépe bez ohledu na to, jestli jde o předmět vašeho podnikání nebo jen o prodej nevyužitého nádobí.